• Úspechy a ocenenia

• Paulínka Tunegová

• 1. miesto
          • Výtvarná súťaž · Celoštátne kolo · 2022/2023
          • Počas mesiaca november sa viacero detí z našej materskej školy zapojilo do celoslovenskej súťaže vo výtvarnej tvorbe detí predškolského veku Pramienok, ktorú vyhlásilo Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR a organizačne ich zabezpečovalo mesto Trstená. Témou tejto súťaže bolo vyjadrenie vzťahu človeka k prírode. Do súťaže prišli práce z celého Slovenska a ich počet presahoval číslo 1100. Veľmi nás potešila správa o umiestnení sa na 1. mieste v kategórii do 5 rokov, ktoré získala Paulínka Tunegová so svojou výtvarnou prácou ,,Srdcom k prírode“. Keďže sa situácia v súvislosti so šírením Covid-19 dotkla aj kultúrnych podujatí, slávnostné odovzdávanie cien nebolo možné zrealizovať, a tak diplom a ocenenie pre Paulínku bolo zaslané poštou. Veľmi sa tešíme z úspechu a Paulínke a aj deťom, ktoré sa zapojili do tejto súťaže, srdečne blahoželáme!
      • Filter

• Školský rok